top of page
bckg_2.jpg

Zostań Ninja

Praca zdalna lub stacjonarna
Prywatna opieka zdrowotna
Elastyczne godziny pracy i urlopy
Atrakcyjne wynagrodzenie
Stanowiska
bckg_5.jpg

Jak jest u nas

Nasze studio położone jest w Warszawie przy Lesie Bródnowskim. Cenimy sobie bliskość przyrody i dobrą architekturę. Od zawsze staramy się tworzyć komfortowe warunki pracy pozbawione stresu i atmosferę sprzyjającą kreatywnemu myśleniu. Nie jesteśmy fabryką a naszych pracowników nie traktujemy jak wyrobników. Doceniamy inicjatywę i ambicjonalne podejście do projektu. Jesteśmy otwarci na odważne pomysły i rozwiązania. Nieustannie rozwijamy nasz zespół inwestując w jego edukację oraz dostęp do wielu źródeł wiedzy i inspiracji.

Kreujemy środowisko wolne od uprzedzeń oparte na tolerancji, wsparciu i zrozumieniu. Indywidualne potrzeby traktujemy z równą powagą co oczekiwania grupy. Zapewniamy wszelkie udogodnienia, prywatną opiekę medyczną i płatne nadgodziny. Kładąc nacisk na work-life balance oferujemy elastyczne godziny pracy oraz urlopy. Umożliwiamy zarówno pracę stacjonarną jak i zdalną.

Szukamy osób kreatywnych, otwarych na wyzwania i problemy, które każdego dnia niesie ze sobą produkcja gier. Zależy nam aby każdy wniósł do projektu kawałek siebie czyniąc go lepszym. 
Jednocześnie, aby docenić to zaangażowanie, wszyscy członkowie zespołu będą partycypowali w 10% uzyskanego dochodu z tytułu sprzedaży wydanej gry.


 

Studio

Aplikuj

Opowiedz nam o sobie pisząc na :
W tytule wiadomości wpisując :
rekrutacja / nazwa stanowiska
Pamiętaj aby w wiadomości zawrzeć klauzulę RODO o treści :
"
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dark Passenger Sp. z o.o. 
w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
"
Aplikuj
bottom of page